Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 5.0- 집밥 백선생Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 2.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5
Beyond the CloudsRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 2.5
StyleRated ★ 2.5
My Little Television V2Rated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 2.0
PartnerRated ★ 2.5
Your SongRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 1.5
Love NaggersRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 2.0