Movies
Ratings
178
Bicentennial ManRated ★ 4.5
YouthRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5