Titles you rated
Bokurano: OursRated ★ 2.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Terra FormarsRated ★ 5.0
Terra FormarsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
HaNaYaMaTaRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
FLCLRated ★ 3.5- Soul HunterRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0