Titles you rated
Black MirrorRated ★ 1.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Island Part 2Rated ★ 1.0
Island Part 1Rated ★ 1.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 0.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 1.0
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5