Movies
Ratings
115
FluRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5