Titles you rated
- Heaven Cannot WaitRated ★ 4.0
- Heaven Cannot Wait 2: The TeacherRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 5.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 2.5
Eden of the EastRated ★ 4.0- めぞん一刻 番外篇+総集編Rated ★ 3.5
Maison IkkokuRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- KoyomimonogatariRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 3.5- HanamonogatariRated ★ 3.5
- TsukimonogatariRated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: JackRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0