Series
Ratings
57
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
World Trigger Season 3Rated ★ 4.5
World Trigger Season 2Rated ★ 4.5
World TriggerRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0