Series
Ratings
55
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5