Series
Ratings
256- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 1.5
BootsRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0