Series
Ratings
107
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5