Movies
Ratings
286
Hunter KillerRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
DenialRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 2.0