Series
Ratings
15
Normal PeopleRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0