Series
Ratings
36
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5