Series
Ratings
11
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5