Series
Ratings
101
Without a TraceRated ★ 2.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 1.5- Law & Order: Criminal IntentRated ★ 1.5
CSI: NYRated ★ 2.5
BonesRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0- NCISRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 2.5
MonkRated ★ 2.0
90210Rated ★ 3.5- 90210Rated ★ 3.5
90210Rated ★ 3.5
90210Rated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- AlphasRated ★ 3.0
- AlphasRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5