Movies
Ratings
1745
The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
AtlasRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
NellRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5