Movies
Ratings
279
FlippedRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CenturionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.5
The BeguiledRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5