Movies
Ratings
154
Freaky FridayRated ★ 2.0
SpringtimeRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
PajuRated ★ 1.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0