Series
Ratings
311
The Art of SarahRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
You Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
EchoRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Goosebumps: The VanishingRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Workin' Moms Season 4Rated ★ 4.0