Series
Ratings
131- Men on a MissionRated ★ 3.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 1.0