Series
Ratings
207- VRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
On AirRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5