Series
Ratings
184
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
How Dare You!?Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Dead AccountRated ★ 2.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5