Titles you rated
Law SchoolRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0