Titles you rated
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.5
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Terror ManRated ★ 3.5- KiteRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 2.5
GachiakutaRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Black Rock Shooter: Dawn FallRated ★ 3.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
To Be Hero XRated ★ 2.5