Movies
Ratings
87
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0