Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5