Series
Ratings
124- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
FLCLRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5