Movies
Ratings
490
SinnersRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
All That Heaven AllowsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AnimaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5