Series
Ratings
41- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Love on the Spectrum U.S. Season 2Rated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 4.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.5- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 4.0
- ShortpaperRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0