Movies
Ratings
29
FestivalRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Way To SampoRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Lorena Light footed WomanRated ★ 3.5- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
All Is LostRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
I OriginsRated ★ 4.5
PhenomenonRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0