Series
Ratings
23
KiddingRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 0.5