Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 5.0
Candy Color ParadoxRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Boys's AbyssRated ★ 0.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Nice Flight!Rated ★ 4.0
#FamilyWantedRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Beni Sasu LifeRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- TamiouRRated ★ 4.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0