Titles you rated
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0