Movies
Ratings
46
HamnetRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 4.0
DaddioRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0