Titles you rated
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 괴물의 시간Rated ★ 1.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- I-LAND Season 2Rated ★ 2.0
BOYS PLANETRated ★ 1.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 5.0
In the SOOP: FriendcationRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Live OnRated ★ 1.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0