Titles you rated
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.0
10DanceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5- Lovesick EllieRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.0