Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
NCT Universe: LASTARTRated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 2.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0