Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 3.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.0
DearestRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0