Series
Ratings
100
The PenthouseRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5