Titles you rated
Will Trent Season 1Rated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
Cross Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5