Movies
Ratings
228
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Daughter of the NileRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 2.5