Series
Ratings
49
The Art of SarahRated ★ 2.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0