Series
Ratings
86
Years and YearsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5