Movies
Ratings
228
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5
UndergroundRated ★ 3.0
What Should We Have Done?Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
Die BadRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Little BuddhaRated ★ 2.5