Series
Ratings
151
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
AntarcticaRated ★ 3.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Anti HeroRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
ElpisRated ★ 5.0
RikuohRated ★ 3.5
Sora wataru kyoshitsuRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 2.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5