Series
Ratings
64- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- Miami ViceRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Lilo & Stitch: The SeriesRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0