Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Mysterious DisappearancesRated ★ 0.5
MedalistRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5