Movies
Ratings
159
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0- KimchiRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0