Series
Ratings
18
Killing EveRated ★ 5.0
AemaRated ★ 1.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
MashleRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 1.0