Series
Ratings
13
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5